FERRATY – zajištěné cesty

Ferratový kurz pro začátečníky

Ferratový kurz pro začátečníky

Termín: duben - září 2023 termíny jsou možné i ve všední dny


Jednodenní kurz pro začátečníky na ferratovou stěnu do Rakouska, na kterém se seznámíme s potřebným ferratovým vybavením a jeho správným použitím, správnou technikou lezení a bezpečného lezení na ferratových - zajištěných cestách.

Italské Dolomity, Tre Cime,

Italské Dolomity, Tre Cime,

Termín: čtyřdenní


Modř vysokohorského nebe, zeleň luk s osamělými borovicemi a bílými pásy skal a z hloubky dolin se nesoucí zvuk stovek kravských zvonců, ticho, vítr a slunce na vrcholech hor, rachocení karabin na železných lanech, skalní stěny pozlacené západem či východem slunce, tisíce hořců, orchidejí a jiných horských květin, křišťálová voda běžící po vápencových balvanec. Návštěva Sextenských Dolomit s jejich symbolem ikonickými vrcholy Tre Cime vás zasáhne na celý život.

Solnohradské ferraty pro každého

Solnohradské ferraty pro každého

Termín: dvoudenní


Ferraty - zajištěné cesty solné komory jsou známe svým kouzlem a některé i svou vysokou náročností, my se vydáme na ty lehčí, ale nepřijdeme o nezapomenutelné rozhledy a zážitky.

Lago di Garda

Lago di Garda

Termín: září 2023, čtyřdenní


Modravé jezero Lago di Garda, největší v Itálii, je pravou perlou mezi dvoutisícovými vrcholky Alp. Ze severní strany umocňuje své kouzlo dojmem fjordu a díky příjemnému středomořskému mikroklimatu je jako stvořené pro nejrůznější outdoorové aktivity.