FERRATY – zajištěné cesty

Ferratový kurz pro začátečníky

Ferratový kurz pro začátečníky

Termín: středa 7. července 2024 termíny jsou možné i ve všední dny


Jednodenní kurz pro začátečníky na ferratovou stěnu do Rakouska, na kterém se seznámíme s potřebným ferratovým vybavením a jeho správným použitím, správnou technikou lezení a bezpečného lezení na ferratových - zajištěných cestách.

Italské Dolomity, Tre Cime,

Italské Dolomity, Tre Cime,

Termín: čtyřdenní, sobota 29.6. - úterý 2.7. 2024


Modř vysokohorského nebe, zeleň luk s osamělými borovicemi a bílými pásy skal a z hloubky dolin se nesoucí zvuk stovek kravských zvonců, ticho, vítr a slunce na vrcholech hor, rachocení karabin na železných lanech, skalní stěny pozlacené západem či východem slunce, tisíce hořců, orchidejí a jiných horských květin, křišťálová voda běžící po vápencových balvanec. Návštěva Sextenských Dolomit s jejich symbolem ikonickými vrcholy Tre Cime vás zasáhne na celý život.

Adventure v Rakousku

Adventure v Rakousku

Termín: 12 - 15.8. 2024, čtyřdenní


Řeka Isel, napájená ledovci nejvyšších vrcholů Rakouska Grossvenedigeru a Grossglockneru, je zaručeně nejkrásnější řekou Východních Tyrol. Během 57 kilometrů od pramene k ústí do Drávy překoná úctyhodné převýšení 1730 metrů. Sportovní rafting na této řece patří mezi lahůdky vodácké kuchyně. Jak proniknout do nitra alpské přírody běžným turistům nedostupné, je canyoning a na skalnaté vrcholky se dostaneme po via ferratách a turistických stezkách. Čtyřdenní adrenalinový zážitek v Rakousku.

Solnohradské ferraty pro každého

Solnohradské ferraty pro každého

Termín: dvoudenní


Ferraty - zajištěné cesty solné komory jsou známe svým kouzlem a některé i svou vysokou náročností, my se vydáme na ty lehčí, ale nepřijdeme o nezapomenutelné rozhledy a zážitky.